Piszą o nas na RadomSport.pl

Uznani rywale AS Radomiak na turnieju w Niepołomicach
Piłkarze z Akademii Sportu Radomiak z rocznika 2007 w najbliższą niedzielę wezmą udział w bardzo silnie obsadzonym turnieju w Niepołomicach. Ich przeciwnikami będą m.in. młodzi zawodnicy Legii Warszawa, Wisły Kraków, Korony Kielce czy Arki Gdynia. Radomianie zapowiadają, że w turnieju wcale nie zamierzają być gorsi od tak klasowych rywali.

Organizatorem turnieju "Bądź następny" jest Szkoła Futbolu Staniątki. To właśnie na jej obiekcie, dokładnie 4 kilometry od Niepołomic, 11 września rozegrany zostanie ogólnopolski turniej piłkarski. Zespoły zostaną podzielone na cztery ligi (hiszpańską, angielską, włoską i niemiecką). Najlepsze drużyny awansują do tzw. Ligi Mistrzów lub Ligi Europejskiej. Turniej przeprowadzony będzie na czterech boiskach o wymiarach 40x25m, z naturalna nawierzchnią.

Drużyny, które potwierdziły udział w zmaganiach to m.in.: Legia Warszawa, Wisła Kraków, Cracovia, Piast Gliwice, Tarnovia Tarnów, AS Progres Kraków, Skra Częstochowa, AP Champions, Dunajec Nowy Sącz, Elita Brzesko, Futbol Brzączowice, Soccer Ropczyce, Skrzyszów, GKS Katowice, AP MT Krzeszowice, a także AS Radomiak.

MAD