Nadrzecze Cup 2016 - Podsumowanie organizatora

W dniach od 4 do 6 marca na boisku w Nadrzeczu odbył się I Turniej Piłki Nożnej „Nadrzecze Cup 2016” o Puchar Wójta Gminy Biłgoraj.

W turnieju wzięło udział 8 drużyn rocznika 2007/2008 reprezentujących: OSiR Biłgoraj, Dziecięca Akademia Futbolu Rzeszów, Akademia Sportu Radomiak Radom, Akademia Footbolisty Głusk, UKS Lotnisko Modlin, AVIA Świdnik, Akademia Piłkarska Sochaczew, FUN Football Academy Warszawa.

turniej_nadrzecze_2016__3_.jpg

Turniej był rozgrywany systemem „każdy z każdym” a nad jego prawidłowym przebiegiem czuwali sędziowie OKS Zamość panowie Marek Borowiński i Andrzej Swacha. Czas gry wynosił 24 minuty z minutową przerwą na zmianę stron, a adepci futbolu grali w składach 7 osobowych tj. 6 zawodników w polu plus bramkarz. Zmiany odbywały się „systemem hokejowym”. Inauguracja miała miejsce w dniu 4 marca kiedy to rozegrano 4 spotkania.

turniej_nadrzecze_2016__2_.jpg

Natomiast w dniu 5 marca nastąpiło uroczyste otwarcie turnieju przez Wójta Gminy Biłgoraj pana Wiesława Różyńskiego oraz V-ce Starostę Biłgorajskiego pana Jarosława Piskorskiego. Krótkiej wypowiedzi udzielił pan Wiesław Różyński: -Podoba mi się ten projekt, jesteśmy jako mieszkańcy gminy i gospodarz dumni że są tacy przedsiębiorcy którzy podnoszą poprzeczkę.

turniej_nadrzecze_2016__1_.jpg

Wszystkie drużyny uczestniczące w turnieju zostały uhonorowane pucharami, dyplomami medalami oraz gadżetami ufundowanymi przez Wójta Gminy Biłgoraj. Jak zapewniają właściciel firmy „Henex” pan Henryk Dąbrowiecki, Manager ds. sportu - Jan Cios oraz Wójt Gminy Biłgoraj pan Wiesław Różyński „Nadrzecze CUP” wejdzie na stałe do kalendarza imprez.

Do zobaczenia na następnym Turnieju!!!